Studniówka

Bal studniówkowy każdy młody człowiek przeżywa raz w życiu, dlatego dokładam wszelkich starań, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających uczestników zabawy. Jestem osobą młodą, a co za tym idzie, pełną energii, zapału, kreatywności i pomysłów. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzę z maksymalnym zaangażowaniem. Setki zrealizowanych przeze mnie imprez na terenie Śląska, pozwoliło nabrać mi odpowiedniego doświadczenia i wiedzy tak, by zrealizować Waszą studniówkę z odpowiednim rozmachem.

Studniówka to nie tylko piękne stroje, wystawny lokal oraz pyszne jedzenie – to przede wszystkim bal, na którym bardzo ważna jest odpowiednia oprawa muzyczna. W czasie studniówki serwuję różnorodną muzykę, jest ona odpowiednio dobrana do tego typu zabawy – od najstarszych, ponadczasowych hitów, po najnowsze utwory grane przez radia. Ważne jest dla mnie, aby by wszyscy się dobrze bawili, przheight: 300px;y ciekawej, różnorodnej muzyce tanecznej. Jako zawodowy konferansjer i wodzirej zadbam aby to była dobrze poprowadzona impreza, z ciekawymi animacjami, dobrym słowem i uśmiechem!

Zapewniam profesjonalny sprzęt sceniczny. Oferuję: wysokiej klasy nagłośnienie oraz komponenty renomowanych firm. Oświetlenie sceniczne: głowice ruchome, PARy LEDowe, podświetlenie dekoracyjne wnętrza sali, wytwornice baniek, stroboskopy, laser. Poniżej kilka przykładów, jak może wyglądać TWOJA studniówka!