Wesele

Wesele jest najważniejszym dniem w życiu każdej pary, dlatego dokładam wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom Państwa Młodych. Setki poprowadzonych przeze mnie imprez okolicznościowych różnego rodzaju, pozwoliło nabrać mi doświadczenia jako DJ na wesele, które z pewnością daje możliwość zrealizowania Państwa oczekiwań tak, aby to była wymarzona impreza.
Jako doświadczony DJ, konferansjer i wodzirej do każdego powierzonego zadania podchodzę z energią i zapałem. Dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości usługom oraz rzeszy zadowolonych klientów, cieszę się nieposzlakowaną opinią profesjonalisty na Śląsku.

Podczas zabawy weselnej dobieram utwory w taki sposób, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Dzięki wieloletniej pracy w roli DJ udało mi się uzbierać bogaty repertuar – od klasycznych utworów do najnowszych hitów promowanych przez stacje radiowe.
Jako doświadczony DJ na wesele wiem jak zachęcić i podrywać gości do tańca. Prowadzę fantastyczne, animacje i zabawy, które sprawiają, że uczestnicy imprezy weselnej mają możliwość integracji.
Dzięki zdobytej wiedzy i cechom osobowości doskonale sprawdzam się jako DJ – Wodzirej, wesele z wykorzystaniem moich zdolności z pewnością będzie dla Państwa dniem pełnym niezapomnianych wrażeń.

Jako samodzielny i doświadczony DJ do dyspozycji mam bardzo wysokiej klasy sprzęt, który konfiguruję w zależności od wielkości sali. Stawiam na brzmienie które wynika z jakości puszczanych przeze mnie utworów jak i z samego nagłośnienia. Światło, którego używam dodaje ciekawego efektu całej aranżacji. Swoje oświetlenie wieszam na specjalnym profesjonalnym trawersie.

W mojej ofercie jest również efekt baniek mydlanych, którym można wzbogacić wyjątkowe chwile wesela takie jak pierwszy taniec czy podziękowanie dla rodziców. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania prezentacji zdjęc i filmów. W swojej ofercie posiadam oświetlenie dekoracyjne wnętrza całej sali przy użyciu paneli LEDowych, co tworzy niezapomniany nastrój a także wielkie podświetlane litery LOVE i MIŁOŚĆ.

Istnieje możliwość zorganizowanie pierwszego tańca w chmurach ciężkiego dymu.

A może Foto Budka? Obejrzyj filmik poniżej! 🙂